Warning: include_once(/home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-includes/header.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-config.php on line 99

Warning: include_once(): Failed opening '/home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-includes/header.php' for inclusion (include_path='/home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/archive_tar:/home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/console_getopt:/home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear_exception:.:/usr/local/php74-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer105608/public_html/e.spiewograniec.pl/wp-config.php on line 99
Śpiewograniec 2022 (edycja zdalna) – e.spiewograniec.pl

Zespół 104 ADH z Mirca
I miejsce w kategorii zespołów
utwór DZIEŃ

Zespół 104 ADH z Mirca
I miejsce w kategorii zespołów
utwór MAŁY OBÓZ

Zespół Fortis Alas z Niwisk
II miejsce w kategorii zespołów
utwór BIEGNIJ PRZED SIEBIE

Zespół Fortis Alas z Niwisk
II miejsce w kategorii zespołów
utwór CHUSTY

Harcerski Zespół Wokalny HAPPY z Mirca
III miejsce w kategorii zespołów
utwór SWIĘTOKRZYSKIE JODŁY

Harcerski Zespół Wokalny HAPPY z Mirca
III miejsce w kategorii zespołów
utwór NAD SREBRNYM POTOKIEM

Kinga Żeglińska z Rzeszowa
I miejsce w kategorii solistów
utwór SŁOWO HARCERZA

Kinga Żeglińska z Rzeszowa
I miejsce w kategorii solistów
utwór GDY UMIERA DZIEŃ

Aleksandra Wójtowicz z Tomaszowa Lubelskiego
II miejsce w kategorii solistów za wykonanie piosenki KRAJKA;
utwór WĘDRUJĄ LUDZIE

Aleksandra Wójtowicz z Tomaszowa Lubelskiego
II miejsce w kategorii solistów za wykonanie piosenki KRAJKA;
utwór KRAJKA

Aleksandra Kopij z Wrocławia
III miejsce w kategorii solistów
utwór WIETRZE MÓJ

Aleksandra Kopij z Wrocławia
III miejsce w kategorii solistów
utwór MOJA POŁONINO

Aleksandra Wójtowicz z Tomaszowa Lubelskiego
II miejsce w kategorii solistów za wykonanie piosenki KRAJKA;
utwór KOCHAM CAŁY ŚWIAT

Harcerski Zespół Wokalny HAPPY  z Mirca
Nagroda w kategorii dodatkowej o tematyce przygoda;
utwór PRZYGODA